sobota, 22 września 2012

Dzieję się! Spotkanie popielgrzymkowe juz 30.09!

Kochane Biało-złotka! Nareszcie możemy ogłosić Wam terminy naszych spotkań :)

Zaczynamy od Spotkania popielgrzymkowego już za tydzień w niedzielę (30.09). Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 15.00 w Parafii św. Antoniego w Mińsku Maz. w dolnym kościele (mapa), a potem udamy się do salki na plebanii na agapę, wspólne oglądanie zdjęć i zabawy ;)
Jeśli, ktoś z Was, ma jeszcze zdjęcia, które nie ukazały się na stronie, proszę weźcie je ze sobą. Będzie również możliwość zgrania sobie już udostępnionych zdjęć (w tym celu weźcie pendrive'y).

Biało-złote Siostry (ale także lubiących sporządzać wypieki Braci) prosimy o pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi i przyniesienie ciasta, natomiast Braci tradycyjnie prosimy o napoje.

Ponieważ, niestety, w tym roku podczas trasy nie została przeprowadzona zbiórka pieniążków na cele grupy (nigdy nie sprzedajemy chust czy śpiewniczków, co jest praktyką innych grup, ale jednak wszystko to wiąże się z kosztami...), dlatego taca zebrana podczas Mszy zostanie w całości przekazana na Biało-złote cele. Tu prośba abyście w miarę możliwości dorzucili swój grosz do Biało-złotej skarbonki. Serdeczne Bóg zapłać za każde, nawet najmniejsze, wsparcie!

Na spotkanie zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy pielgrzymowali w Biało-złotej nie tylko w tym roku, ale i w latach ubiegłych, wszystkich duchowych pielgrzymów, sympatyków naszej grupy i ich bliskich! :)
Będzie z nami na pewno x. Przewodnik, a z odległego Kałuszyna zapowiedział się również x.Wiesiek ;)

W kolejny weekend, w sobotę (6.10) zapraszamy Was na jednodniową pieszą pielgrzymkę do Wielgolasu. Szczczegóły tego wydarzenia podamy niebawem, ale już teraz zarezerwujcie sobie ten termin i zaproście znajomych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszamy do komentowania! :) Zachęcamy także, abyście nie byli anonimowi ;)