sobota, 14 maja 2011

Wiosenny Wielgolas 2011

Biało-złoci! Już za tydzień, w sobotę 21.05. 2011, tradycyjnie część Biało-złotych pielgrzymów na czele z Biało-złotą flagą rusza z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Wielgolesie! Szczegóły poniżej i na stronie: http://www.facebook.com/event.php?eid=163473210380624
Zapraszamy wszystkich chętnych! Będzie to świetna okazja nie tylko do modlitwy, ale i spotkania innych Biało-złotych oraz rozruszania kości po zimie! ;) W końcu do WAPM zostało jedynie 82 dni!

Dodatkowe informacje:

Już 21 maja 2011 r. (sobota) grupa biało-złota wyruszy z Mińska Mazowieckiego do Sanktuarium Matki Bożej Wielgoleskiej.


Pielgrzymka jest jednodniowa; długość trasy wynosi ok. 20 km.


ZAPISY:
Zapisy odbędą się 20 maja (piątek) po wieczornej Mszy św. ( po godz. 19:00) w parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim. Będzie także możliwość zapisania się w dniu wyjścia pielgrzymki, czyli 21 maja – tego dnia zapisy będą trwały od godz. 6:30 do 7:15.


Wpisowe wynosi 15 PLN. Z racji tego, że pielgrzymuje z nami wiele Rodzin przewidzieliśmy zniżki – dla kolejnych członków Rodziny wpisowe wynosi 10 PLN. Zniżka dotyczy także młodzieży z grup parafialnych.


Osoby niepełnoletnie proszone są o wypełnienie formularzu, który będzie dostępny w dniu wyjścia pielgrzymki. Formularz będzie zawierał zgodę Rodziców na wzięcie udziału ich dziecka w pielgrzymce oraz dane osoby, która będzie sprawowała opiekę nad dzieckiem w trakcie trwania pielgrzymki ( osoba ta nie może mieć pod opieką więcej niż troje podopiecznych!).


PLAN PIELGRZYMKI:
1. 7:20 – zbiórka pod pomnikiem Jana Pawła II; błogosławieństwo
2. 16:00 – dojście do Sanktuarium w Wielgolesie
3. 16:30 – Msza św. oraz nabożeństwo majowe
4. 17:30 – zakończenie modlitewno-pokutnej części pielgrzymki; ognisko i wspólne zabawy
5. 20:30 – odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego; zakończenie pielgrzymki; powrót do Mińska Mazowieckiego ( powrót „na własną rękę” lub autokarem).

Nie lękajcie się być świętymi!
Jan Paweł II


Do zobaczenia na szlaku!


Organizatorzy pielgrzymki z ks. Leszkiem Dudą – przewodnikiem pielgrzymki – na czele

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszamy do komentowania! :) Zachęcamy także, abyście nie byli anonimowi ;)