sobota, 18 września 2010

Spotkanie popielgrzymkowe!!!

Kochani Biało-złoci!!!

Zapadła ostateczna długo wyczekiwana przez wszystkich decyzja w sprawie oficjalnego spotkania popielgrzymkowego grupy Biało-złotej! Spotykamy się już 25 września (sobota) w Parafii św. Antoniego w Mińsku Maz. (Mapa). Rozpoczniemy wspólną Mszą św. o godz. 17 (w dolnym kościele, na górze w tym czasie jest ślub!), a później przeniesiemy się do salki na plebanii na wspólne wspominanie 10 dni pątniczej drogi i małą agapę :)

Biało-złote Siostry, ale także lubiących sporządzać wypieki Braci, prosimy w miarę możliwości o pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi i przyniesienie ciasta, natomiast Braci prosimy o napoje.

Ponieważ do spotkania zostało niewiele czasu (jedynie 7 dni!) wielka prośba do Was aby uruchomić wszelkie kontakty jakie posiadacie do innych Biało-złotych i poinformować ich o spotkaniu! W tym dniu nie może nikogo zabraknąć! :)

Dla przypomnienia poniżej fotka przedstawiająca jak wyglądaliśmy w tym roku :)Na spotkanie zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy pielgrzymowali w Biało-złotej w ubiegłych latach, duchowych pielgrzymów i sympatyków naszej grupy! :)
Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Udało mi się wreszcie "złapać łyk internetu" u Ks. Proboszcza :) bo jak to bywa na pierwszych parafiach...początki bywają trudne :P i nawet internetu nie ma :/ Mniejsza o to. Cieszę się że wreeeszcie udało się zachachmęcić spotkanie ze wszystkimin Człowiekami z najlepszej, najbardziej rozśpiewanej, najbardziej dwu-kolorowej, najfajniejszej grupy jaką w swej historii miała WAPM :] Zatem do zobaczenia w Miśnku! (...ale żeby aż na Białoruś jechać żeby się spotkać...?!) ...fiu,fiu... :P (Ja spóźnię się pewnie całkiem sporo, bo sam na włościach zostaje i o 18.00 mam jeszcze Mszę...) Ks. Piotrek.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania! :) Zachęcamy także, abyście nie byli anonimowi ;)