wtorek, 17 sierpnia 2010

Kolejna porcja zdjęć już dostępna :)

Zapraszam do oglądania kolejnej porcji zdjęć z WAPM :-)
Update 18.08.10: Galeria wzbogaciła się o zdjęcia brata Kuby z zapisów i pierwszego dnia pielgrzymki (link).

A jako bonus znajdziecie poniżej krótką opinię Naszych Biało-złotych Księży (niestety na razie tylko dwóch ;)) na temat Grupy :)

5 komentarzy:

 1. Chętnie bym wyraził swoją opinię, gdyby ktokolwiek mnie o nią zapytał ;-) Nikt nie dotarł do mnie z dyktafonem więc siłą rzeczy nic nie powiedziałem. Ale jakby co, to moja opinia na temat grupy jest jak najbardziej pozytywna. Grupa wspaniała, radosna, rozspiewana. Ludzi, których spotkałem na pielgrzymce w tej grupie noszę w swoim sercu i pamiętam o nich w modlitwie. Pozdrawiam wszystkich BIAŁO - ZŁOTYCH. :-))))
  Ks. Ł.P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogi Księże, nic straconego, wszyscy dobrze wiemy, że x.Przewodnik miał najwięcej obowiązków i ciężko było dotrzeć z dyktafonem ;) Ale nadrobimy, nadrobimy ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja opinia na temat grupy, zawarta w nagraniu jest oczywiście prawdziwa. Została ona jednak nagrana w dość ekstremalnych warunkach. Gdybym więc miał okazję przedstawić swoje zdanie na temat Bało - Złotej w bardziej sprzyjających okolicznościach mógłbym zwróć uwagę na więcej pozytywnych aspektów naszej grupy.
  Ks. Michał.

  OdpowiedzUsuń
 4. halo, halo, kiedy można się będzie spodziewać kolejnej porcji zdjęć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna porcja już się wgrywa... :) Zachęcam resztę Biało-złotych do dzielenia się swoimi zdjęciami.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania! :) Zachęcamy także, abyście nie byli anonimowi ;)